Hledáme zaměstnance na následující pracovní pozice:

  • projektový manažer

    náplň práce:

    - zodpovědnost za bezvadnou realizaci projektů na Moravě a na Slovensku
    - zodpovědnost za realizační fázi přidělených projektů
    - koordinace dopravy materiálů a zboží na stavbu
    - řízení a koordinace subdodavatelů i interních montážníků
    - koordinace přípravy VD, kontrola a schvalování VD (především interiéry)
    - řízení harmonogramu
    - upozorňování na kolize a rizika
    - řízení montážníků, zajišťování externích montážníků, zajišťování ubytování atd.
    - řešení technických problémů v rámci realilzace zakázky
    - upozorňování na změny díla - čas, cena, specifikace
    - příprava podkladů pro dodatky SOD nebo změnových listů ve spolupráci s AM
    - zaměřování prostor pro výrobu a jeho koordinace
    - koordinace výroby/suddodávek/dodávek zboží
    - řízení realizace zakázky - kontrolní dny, řízení subdodávek, harmonogram atd.
    - výhodou, nikoliv však podmínkou, je praxe v oblasti zařízování interiérů

    požadujeme:

    - minimálně středoškolské vzdělání
    - vzdělání v oboru nábytkář výhodou
    - pokročilou znalost MS OFFICE (zejména Excel a Outlook)
    - výborné komunikační schopnosti
    - schopnost zorganizovat si samostatně práci
    - odolnost vůči stresu

    nabízíme:

    - zázemí stabilní české společnosti
    - firemní notebook
    - firemní telefon
    - motivující ohodnocení
    - firemní akce
    - příspěvek na stravování
    - potřebná školení, vzdělávání se, možnost profesního růstu

    místo výkonu práce: Uherský Brod
    nástup možný IHNED

  • truhlář

    pracovní náplň

    - truhlářská výroba a zpracování kompaktních materiálů (CORIAN atd.)

    kvalifikační požadavky

     - manuální zručnost nejlépe se zkušeností či zájmem o truhlářskou výrobu a zpracování
    - zkušenost se zpracováním kompaktních materiálů (CORIAN atd.), vítána
     - ovládání příslušných nástrojů a techniky
     - technické znalosti (orientace ve výkresech)
     - spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita
     - čistý trestní rejstřík

    nabízíme:

     - motivující platové ohodnocení
     - práce v mladém kolektivu a pěkném prostředí
     - káva a voda zdarma na pracovišti
     - školení pro zapracování
     - zázemí silné společnosti s 24 letou zkušeností v oboru

    místo výkonu práce: Uherský Brod
    nástup: nástup možný ihned

  • CNC operátor

    pracovní náplň:

    - obsluha 5-ti osého CNC obráběcího centra
    - kontrola a úprava programů
    - základní údržba strojů

    požadujeme:

    - vzdělání technického směru, přednostně s praxí v truhlářské výrobě
    - možnost i pro uchazeče vyučené v jiném oboru
    - znalost práce na PC, základní komunikace, práce s daty
    - znalost programů Solid Works, AutoCad, nebo podobných
    - zkušenost s obsluhou na CNC strojích, alespoň základ
    - znalost čtení výkresové dokumentace
    - zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
    - chuť učit se

    nabízíme:

    - příjemné pracovní prostředí ve stabilní české společnosti

    nástup: ihned nebo dohodou